Menu

Foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe - rozmiary, opinie, ocena, ranking, testy

Przydatne porady dla wszystkich mam!

Co jest najważniejsze przy wyborze nowego fotelika samochodowego?

June 27, 2016

 

Kupując nowy fotelik samochodowy dla dziecka, wiele osób sugeruje się jedynie wyglądem zewnętrznym takiego przedmiotu i jego dopasowaniem do wieku dziecka. Tymczasem wybór fotelika powinien zależeć nie tyle od wieku dziecka, co raczej od jego wzrostu lub wagi. Większość nowoczesnych fotelików uwzględnia właśnie jedną z tych dwóch klasyfikacji, przy czym są to dane uśrednione i warto o tym pamiętać. W przypadku wyjątkowo szczupłych dzieci, kupując nowy fotelik samochodowy najpierw sprawdźmy, czy taki fotelik zapewni odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody naszemu dziecku.

Read more...

Popularne rodzaje wózków dziecięcych.

June 8, 2016

Wózek to jeden z podstawowych i jednocześnie najdroższych elementów wyprawki dziecięcej. Na rynku znaleźć możemy dziesiątki modeli wózków różniących się od siebie wyglądem, sposobem konstrukcji, wagą czy ceną. Poza tym możemy wybierać spośród różnych kategorii tego typu produktów.

Popularne wózki dziecięce

Read more...

Wózek 2w1 - wybór idealny

May 23, 2016

Wózki dziecięce różnią się od siebie nie tylko ze względu na cenę, czy też wygląd, ale funkcje, które gwarantują. Przykładowo wózki 2w1 czy nawet 3w1 cieszą się olbrzymią popularnością i są zdecydowanie chętniej kupowane od zwykłych wózków. Oczywiście głównie dlatego, że taki zakup jest zdecydowanie tańszy. Na co zwrócić uwagę wybierając tego typu wózek dla siebie?

Read more...

Jak wybrać praktyczny i niedrogi wózek dla dziecka

July 22, 2015

Kupno wózka dla dziecka to nie lada wydatek. Jak znaleźć idealny wózek na swoje potrzeby, w którym maluszek będzie się czuł dobrze i który zagwarantuje jego długie użytkowanie? Najlepszym rozwiązaniem na takie potrzeby są oczywiście wózki 2w1, które już od bardzo dawna cieszą się ogromną popularnością.

 

Tego typu wózki 2w1 umożliwiają wykorzystanie wózka na każdym etapie rozwoju maluszka. Na początku do wożenia maluszka używana jest gondola. Później, gdy dziecko jest już starsze i ciekawe świata, wózek taki przekształca się w tak zwaną spacerówkę. Dwa rozwiązania w jednym pozwalają zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, gdyż zamiast dwóch wózków można kupić po prostu jeden.

W ofercie sklepów znaleźć można różnorodne wózki 2w1. Jedne z nich są droższe, inne tańsze. Dobrej jakości wózek, który posłuży przez wiele lat to wydatek rzędu 1000 zł i więcej. Ostateczna cena zależy od producenta, wyglądu oraz akcesoriów dodatkowych. Wybierając wózek dla swojego dziecka, nie można kierować się tylko i wyłącznie jego wyglądem czy kolorem. Najważniejsze są cechy takiego wózka, czyli to z jakich materiałów został on wykonany, jakie są jego atuty, czy jest on bezpieczny i wygodny dla dziecka itd.

wózki dziecięce - jaki wybrać

Wybór wózka dla malucha z pewnością nie jest łatwy, jednak sugerując się opiniami innych rodziców z pewnością nie będzie to wybór aż tak trudny. Najważniejsze jest to, by wózek był praktyczny w codziennym użytkowaniu – nie za ciężki i nie za duży, i jak najbardziej wygodny dla maluszka. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria w zestawie.